Atrakcyjne ciało – zabiegi endermologii

Zabiegi endermologii - Indygostyle.plJak w prosty sposób uatrakcyjnić swój wygląd? Dzięki stymulacji pracy komórek organizmu i tkanek układu mięśniowo-szkieletowego uzyskuje się spektakularne efekty. Wykorzystywane urządzenie mechanicznie mobilizuje tkankę skórną oraz powięzi inaczej „endermologie”. Na początku urządzenie z gamy CELLU M6® zaprojektowane było głównie jako urządzenie medyczne. Dopiero później zauważono szereg korzyści, które można wykorzystać w medycynie estetycznej. Badania dowodzą, że zabiegi są najskuteczniejsze w redukcji celluitu, ale to nie wszystko. Warto dodać, że zabiegi są także skuteczne w redukcji rozstępów oraz leczeniu blizn. A tą kluczową korzyścią jest efekt wyszczuplający i ujędrniający skórę.

Czy to bezpieczne?

Warto dodać, że jest to całkowicie naturalna i nieinwazyjna metoda stymulacji skóry. Najnowsza generacja urządzenia CELLU M6® łączy dwie technologie w jednym. Rolka z napędem elektrycznym i zmotoryzowana klapka razem z zsynchronizowanym zasysaniem sekwencyjnym. Przy pomocy podciśnienia fałda skórna jest zaciągana, zagniatana i rolowana. Stymulacja tkanki odbywa się pod różnym kątem i jest dopasowana do indywidualnych wymogów tak, aby zabieg był bezbolesny, a przy tym skuteczny. Na optymalizacje działania wpływ ma typ i jakie to miejsce na skórze oraz długość zabiegu.

Dlaczego warto poddać się zabiegom?

Wyniki zabiegów są widoczne już po trzeciej wizycie zabiegowej. Zauważalne poprawienie się jędrności skóry, pomniejszenie talii oraz wygładzenie celluitu. Czy pójść na zabieg endermologii? W momencie kiedy tak dużo kobiet i mężczyzn posiada kompleksy, ten zabieg może odmienić ten stan na lepiej. Dzisiaj wystarczy poszukać salonu odnowy biologicznej, aby czerpać korzyści z takich zabiegów – https://www.mindful.org.pl/endermologia-medyczna.

admin