Czym jest endermologia?

Endermologia - Indygostyle.plKażda kobieta marzy by być jak najurodziwsza. usiłują to jednakże uzyskać na wiele sposobów. Jedne poddają się złożonym zabiegiem, kolejne próbują organicznych sposobów, a jeszcze kolejne prostych zabiegów takich jak właśnie zabiegi Endermologiczne.

Sposób ten to nic innego jak typ masażu, przeprowadzanego mechanicznie, co pozwala powiększyć siłę nacisku. Właśnie dzięki temu, zabiegi te są tak efektywne. Siła działa na tkankę łączną, co pozwala wyrównać ciało, pozbyć się cellulitu,odpręża mięśnie, a do tego wygładza zeszpecenia na ciele. To właśnie od ich usuwania wzięła się ta specjalizacja.

Jak wygląda zabieg endermologii?

Proceder kierowany jest komputerowo. klient odbywa go w specjalnym, obcisłym ubraniu, który stopuje styczność głowicy ze gołym ciałem i chroni tym samym naskórek przed ewentualnymi uszkodzeniami oraz zapewnia o wiele lepszy poślizg rolkom.

Plusy endermologii

Osoba wykonująca zabieg prowadzi głowicę złożoną z dwóch rolek masująco-ssących, która dzięki podciśnieniu powoduje powstanie fałdy skórnej. Dzięki temu skóra przybiera wygląd fali, rolowanej dodatkowo od wewnątrz i na zewnątrz przy pomocy wałków. Stymuluje to tkankę łączną, przez co zabieg oddziałuje na głębokie warstwy ciała i jest dający większe efekty od jakichkolwiek innych środków przeciw cellulitowi, czy zeszpeceniom. Rolki silnie ugniatają ciało w najróżniejszych stronach, co przyśpiesza krążenie oraz metabolizm.

Poza tym, zabieg ma również funkcję masażu limfatycznego, dzięki czemu w trakcie trwania zabiegu wskutek stymulowanego układu limfatycznego z ciała usuwane są toksyny oraz tłuszcze, a do tego zaczęta zostaje tworzenie elastyny i kolagenu, co polepsza stan skóry.

Masaż taki trwa około pół godziny, a by rezultaty były, akceptowalne trzeba serii kilkunastu zabiegów. Zaleca się stosować zabiegi jednocześnie z odpowiednim dla ciała stylem odżywiania i uprawianiem sportu, a dla owocniejszego oczyszczenia organizmu z toksyn – wypijania co najmniej dwa litry wody dziennie. Jeden zabieg kosztuje 150 – 300 złotych zależnie od tego czy kombinezon jest gratis czy też nie lub tego, czy rezerwujemy serię masaży, czy tylko jeden zabieg.

Na pewno poleca się spróbować takiego zabiegu chociażby by spróbować. Najlepiej w salonie proponującym zabiegi ze stosowaniem maszyny LPG Alliance – najznakomitszego i najbardziej nowoczesnego z dostępnych.

Endermologia – niebezpieczeństwa

Mimo ogromu plusów tych zabiegów, są też ograniczenia w stosunku do ich wykonywania. zaliczają się do nich między innymi brzemienność, karmienie piersią, okres pięciu miesięcy od rozwiązania i nawet do ośmiu po cięciu cesarskim, skłonności do żylaków i naczyniaków, ostry stan chorobowy, czynny rak, zapalenie żył, uszkodzenia skóry, albo dermabrazja. bardziej szczegółowych ogłoszeń o ograniczeniach powinno się szukać na witrynach salonów wykonujących te zabiegi. Przedstawiamy Państwu przykład witryny gabinetu endermologii: https://www.mindful.org.pl/endermologia-lpg-alliance-katowice.

Podsumowując Endermologia jest najodpowiedniejszym i najbardziej efektywnym sposobem na walkę z cellulitem, bliznami, rozstępami i obwisłą skórą. Na dodatek jest łatwo dostępna niezbyt kosztowna w porównaniu z innymi zabiegami walczącymi z tego typu dolegliwościami, i nie stwarza niedogodności dla osoby poddającej się masażowi, takich jak ból czy konieczność rekonwalescencji.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *