Co to jest Graffiti?

Graffiti - IndygostyleGraffiti, czyli sztuka uliczna. Od dawien dawna prace Graffiti posiadają przesłanie ideowe, które miało wzbudzić emocje albo zachęcić do działania. Z graffiti mamy do czynienia wtedy, kiedy w miejscu publicznym miasta namalowane są prace artystyczne, które w większości obierają charakter zjawiska kulturowego. Jest to wynikiem własnej potrzeby uprzedzania wydarzeń, czy upamiętnienia historii, a także wyznawania własnych wartości życiowych. Stworzone prace najczęściej były oraz są anonimowe, natomiast autorzy chętniej wolą powiązać swoją osobę z pracą poprzez pseudonim artystyczny. Wtedy kiedy zapanował pokój i dostatek – Graffiti w dalszym ciągu porusza problemy krajowe oraz świata, jednakże przez rozwój cywilizacyjny oraz kulturowy można wykonać Graffiti na zamówienie. Projekt może przybrać formę muralu albo zostać wykonany na ścianie wewnątrz lokalu użytkowego albo klubu rozrywkowego.

Agencja artystyczna Graffiti

Artyści, którzy posiadają doświadczenie w malarstwie przenoszą własne zdolności na jakikolwiek format powierzchni. Firma Graffiti jest zupełnie czymś nowatorskim na rynku. Co jest charakterystyczne dla Graffiti? Graffiti jest mniej spotykane, a więc rzuca się w oczy. Nawał wizualizacji cyfrowej w sieci albo telewizji pomniejsza wartość treści graficznej. W stosunku do Graffiti jest zupełnie odmiennie. Dodatkowo prace zawierają zawiera bogatą kolorystykę, a współczesne prace zostają utrwalone niemalże na stałe. Zastosowanie różnego rodzaju technik 3D lub UV nadaje unikalny efekt – http://nietak.eu.

Malowanie Graffiti z dziećmi

Rodzina biorąc udział w warsztatach Graffiti może spróbować namalować artystyczny malunek zgodnie z własną wyobraźnią. Malowanie mamy, czy taty lub zdenerwowanej żaby na pewno jest nie tylko zabawne, ale również dostarcza wiele radości. Tworzenie Graffiti dla znacznej części osób ma znaczenie symboliczne, ale jest również dobrym pomysłem na spędzanie czasu. Malunki mogą być utworzone na większym formacie, dlatego można wspólnie poddać się zabawie. Tego typu warsztaty znaleźć można w ofertach agencji artystycznych.

admin